Individualūs depiliacijos kursai

Kodėl rinktis mus? Nes...

 

  • 16 valandų kursai – individualūs. Tai reiškia, kad visas trenerės dėmesys bus skirtas tik Jums. Bus pastebėti ir pataisomi visi darbo netobulumai. 
  • Mūsų organizuojamus kursus veda ilgametę darbo bei dėstymo (ISBA, Čikaga, IL) patirtį Lietuvoje ir JAV turinti kosmetologė – trenerė Rasa Trumpickienė. 
  • Mūsų kursuose naudojamos tik mentelės, JOKIŲ KASETINIŲ VAŠKŲ. Norint depiliaciją atlikti profesionaliai ir mestriškai, reikia tobulai įvaldyti mentelę, nesvarbu, kokį vašką tepate, kietąjį arkarštąjį.
  • Išmoksite ne tik nepriekaištingos depiliacijos technikos, bet ir bendravimo su klientais subtilybių.
  • Akcentuojame subtiliausius depiliacijos momentus – brazilišką moterų depiliaciją, viso kūno vyrų 
depiliaciją. 
  • Modeliukais depiliacijai pasirūpiname mes.
  • Suteikiame visas reikalingas mokymo priemones.
  • Supažindiname su depiliacija cukrumi.
  • Mūsų kursai taikomi prie individualių Jūsų žinių, todėl tobulai tinkami tiek pradedantiems, tiek norintiems pasitobulinti.
Yra galimybė kursus vesti anglų, rusų kalbomis, taip pat pagal individualų poreikį trumpinti kursų
programą.
Išduodami sertifikatai.
Kursų datos derinamos individualiai.
Kursų trukmė: 16 valandų
Kursų kaina: 250 eur

 

Atsiliepimai

Lina
2019.04.01 21:39:10
Puiki trenerė ir kosmetologė Rasa Trumpickienė man pravedė dviejų dienų intensyvius depiliacijos mokymus, kuriais likau ypač patenkinta. Rasos energija, nuoširdus ir atviras bendravimas, kantrybė ir didžiulis noras padėti užkariavo mano simpatijas. Tad tikrai liksite labai patenkintos suteiktomis paslaugomis ir mokymais. Gaila, kad galima žymėti tik 5 žvaigždutes, nes laisvai duočiau 10. Linkiu sėkmės Dailioms specialistėms ir jų klientėms ?
Roberta Snieganienė
2019.03.26 08:05:50
Sveiki. Vasarą lankiau depiliacijos kursus. Po pirmos dienos, kaip sakoma: "nei kojyčių, nei rankyčių". Labai intensyvūs, informatyvūs ir suteikiantys daug praktinių įgūdžių kursai. Likau labai patenkinta, nes tokiuose profesionaliuose kursuose dar nėra tekę dalyvauti. Ačiū dėstytojai / trenerei Rasai.
Ilma
2019.03.26 07:35:11
Ejau i depiliacijos kursus, likau labai, labai, labai patenkinta!!!! Tokio malonaus aptarnavimo neesu macius! Tokio atsidavimo darbui galima pavydeti! Destytojos nuosirdumas paprastumas ir noras visas savo zines perteikti mokiniui yra kazkas nezmoniskai nerealu ( netausoja nei energijos nei savo laiko)! Visa aplinka sukurta ispudingai! Dirbancioms mergaitems didelis ACIU ir didziausios sekmes darbuose! Rekomenduoju visoms apsilankyti!