Siekime dailumo kartu !
Grožio Galerija Dailios
Rasa Trumpickienė

Rasa Trumpickienė

Pozicija Grožio terapeutė

Esu grožio terapeutė Rasa. 2007 metais baigiau International Skin Beauty Academy Čikgoje (JAV). Vėliau toje pačioje akademijoje įgijau grožio terapeutės Master, Medical Aesthetics, grožio terapijos dėstytojos diplomus bei ketverius metus dėsčiau kosmetologijos meno. 2014 tapau sertifikuota Beauty Hills (Vokietija) kosmetikos trenere Pabaltijo šalims, taip pat depiliacinės sistemos Rica (Italija) bei Hikari Labalatories (Izraelis) trenere Lietuvoje. 2017 bei 2018 metais dalyvavau mokymuose su prancūzų masažo guru Pascal Coshe, kuriuose mokiausi Chiroplastinio bei Limfodrenažinių masažų meno. Šiuo metu mano profesinį laiką užima darbas kabinete su klientais (veido valymai, masažai, procedūros, depiliacijos, mezoterapija), individualių depiliacijos kursų bei profesinių kosmetologams skirtų seminarų vedimas ir, beabejo, tobulėjimas. Daug keliauju, nuolat domiuosi visomis grožio naujienomis, konsultuojuosi su grožio pasaulyje pripažintais medikais, dėstytojais tik tam, kad visuomet turėčiau tikslius atsakymus visiems, klientams iškilusiems klausimams. Daug laiko skiriu klientų konsultacijai, nes šventai tikiu, kad santykis su klientu prasideda nuo nuo širdies į širdį.

Dagmara Milerytė

Dagmara Milerytė

Pozicija Masažuotoja

Esu masažuotoja, patirties sukaupusi turiu pusantrų metų, ir iki šiol papildomai dirbu sanatorijoje. Masažuotojos profesiją pasirinkau todėl, kad pačiai visad labai patikdavo daryti draugams, bei artimiesiems masažus, kurie mane ir pastūmėjo mokytis, tad sužinojusi, jog yra tokios mokyklos, kuriose yra mokoma šio mokslo, nedelsdama įstojau ir sėkmingai baigiau 2 metus truksiančius mokslus. Man labai patinka mano darbas, ir laimingų žmonių, laimingos akys.

Simona Taparauskaitė

Simona Taparauskaitė

Pozicija Grožio terapeutė

Esu grožio terapeutė – pėdos priežiūros specialistė. Teikiu klasikinio ir aparatinio manikiūro – pedikiūro, makiažo paslaugas, taip pat dirbu su probleminėmis pėdomis – padedu klientams išspręsti įaugusių nagų problemas, šalinu skausmingas, taškines ir kitokias nuospaudas, padedu susitvarkyti su suskilusiais kulnais. Darbas yra mano gyvenimo dalis, jau mokykloje žinojau, kad noriu padėti žmonėms jaustis gražiais, todėl užtikrintai žengiau savo tikslo link. Įgijau grožio terapeutės bakalaurą, individualiuose mokymuose įgijau teorinių ir praktinių žinių apie pėdos problemas ir jų sprendimo būdus, nuolat tobulėju ir vizažo srityje – dalyvauju seminaruose, parodose ir konferencijose, taip pat esu 2017m. atviro čempionato ,,Pelenė“ dalyvė.

Skaistė Karpė

Skaistė Karpė

Pozicija Manikiūro - pedikiūro specialistė

Esu sertifikuota manikiūro - pedikiūro specialistė, turinti 7 metų darbo patirtį. Nuolat domiuosi naujovėmis, dalyvauju seminaruose, keliu savo profesinę kvalifikaciją. Darbe man svarbiausia kokybė ir lojalumas- džiugu kai klientai jaučiasi patogiai ir gali ilgai džiaugtis tobulai sutvarkytomis rankomis ir pėdomis.